سه‌شنبه 12 دی 1396

اسباب کشی با کودکان

اسباب کشی با کودکان

برای حفظ سلامت و ایمنی کودکان لازم است آنها را در روزهای پر کار اسباب کشی نزد آشنایان سپرده و با فراغ بال بیشتری به کارهای مرتبط با جابجایی بپردازید اما گاهی مجبور به نگهداری کودکان در کنار ویش هستید. 

اسباب کشی از کارهای طاقت فرسا و اجباری هر چند سال یکبار خانواده ها می باشد از آنجا که از هیچ کدام از کارهای مرتبط با آن گریزی نیست پس با کمی تدبیر و اندیشه و استفاده از تجربیات اطرافیان خود را برای رویارویی با آن آماده می کنیم .

در ابتدا اگر کودک خردسال دارید ترجیحا نزد یکی از آشنایان مطمعن بسپارید و آنها را از حادثه مصون نگه دارید . اما گاهی به هر دلیلی برای شما سپردن کودک به اقوام میسر نمی باشد و ناگزیر از نگهداری آنها در نزد خودتان می باشید . پس باید برای حفظ سلامت و امنیت آنها در الویت نخست چاره ای بیندیشید .

بهتر است بسته بندی اثاثیه تان را در کمترین زمان انجام دهید تا از تماس کودک با گرد و خاک حاصل از جابجایی اثاثیه و کارتن جلوگیری کرده باشید ، برای این کار بهترین پیشنهاد ما برای شما تماس با یک شرکت اتوبار معتبر می باشد که متخصص بسته بندی اثاثیه داشته باشند و شما را از کارهای زمان بر بسته بندی در کمترین زمان رها کنند .

آنها همچنین وسایل مورد نیاز بسته بندی را تهیه و با خود می آورند . 

شرکت باربری مورد نظر در اولین فرصت بعد از بسته بندی ، حمل اثاثیه تان را بر عهده می گیرند و شما بدون نیاز به هیچ کاری فقط کودکان دلبندتان را تحت نظر خواهید داشت .

سعی کنید قبل از انتقال اثاثیه به منزل جدید با کمک کارگری از شرکت خدماتی ، منزل جدید را تمیز کنید تا با خیال آسوده اسباب را در آن بچینید .

زمان باز کردن کارتن ها با حفظ ایمنی ، کودکان را به همکاری دعوت کنید تا برای آنها هم کسالت بهم ریختگی چند روزه رفع و یا قابل تحمل شود .

تغذیه کودک در این روزها بسیار حائز اهمیت است و شاید لازم باشد چند روزی کارها به تعویق بیفتد ولی تغذیه سالم برای کودکان روبراه و آماده باشد .